Dostarczanie faktur sprzedaży wystawianych w Subiekt 123

Od stycznia 2024 wprowadzamy do naszej oferty udostępnienie oprogramowania do wystawiania faktur online – Subiekt 123.

Miesięczna opłata za korzystanie z oprogramowania to 10,00 zł brutto.

Chcielibyśmy podkreślić, że korzystanie z Subiekta 123 jest całkowicie dobrowolne – mogą Państwo korzystać z jakiegokolwiek programu do fakturowania, o ile po 1 lipca 2024 (dla podatników VAT) lub 1 stycznia 2025 (dla podatników zwolnionych z VAT) oprogramowanie to będzie współpracować z KSeF.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszej pomocy w obsłudze i konfiguracji programu, proponujemy Państwu udzielenie dostępu do Subiekta 123. Jest to oprogramowanie online obsługiwane przez przeglądarkę Internetową – nie ma konieczności instalowania żadnych programów na Państwa komputerze, a system działa na dowolnym systemie operacyjnym obsługującym współczesne przeglądarki Internetowe.

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjami i opisem programu: https://subiekt123.pl/

Co zyskują Państwo wybierając Subiekta 123?

  1. Opłata za korzystanie z programu będzie doliczana do faktury za nasze usługi – nie muszą Państwo pamiętać o samodzielnym odnawianiu licencji,
  2. Służymy pomocą w konfiguracji i obsłudze programu,
  3. Poza jednorazową konfiguracją, nie będą Państwo musieli generować i przesyłać pojedynczych plików z fakturami. Raz w miesiącu, po wystawieniu faktur sprzedaży, wystarczy wygenerowanie zbiorczego raportu bezpośrednio w programie. Na jego podstawie będziemy mogli zaimportować wszystkie wystawione przez Państwa faktury,
  4. Mają Państwo pewność, że do końca stycznia 2024 oprogramowanie będzie zgodne z KSeF – pozwoli to na skonfigurowanie i przetestowanie współpracy jeszcze przed terminem wejścia w życie nowych przepisów.

Prosimy o kontakt, jeśli będą Państwo zainteresowani przetestowaniem programu – miesięczny dostęp testowy możemy włączyć bez żadnych dodatkowych opłat.

Powrót do informacji na temat KSeF

5 grudnia 2023|KSeF|